Šílenci v akci II

22. června 2008 v 13:39 |  Šílené autorky
Tak, víkend jsme zvládly v pohodě - jsme zdravé, živé a stále plné elánu.

Návrat z hospody proběhl bez problémů, a taktéž i (a teď to musíme psát znovu, protože nás blog odhlásil a neuložil nám to!) ranní vstávání a poté obědvání. O půl jedné jsme vyrazily směr Stražisko, kde se konaly plavecké závody, kterých se zúčastnily okolní vesnice včetně té naší prdele. My dvě jsme sice nesoutěžily, ale spolu s Jaruškou jsme tvořily realizační tým, který měl na starost psychickou podporu. Závody proběhly bez problémů, byla i sranda, a naši se umístili na krásném předposledním místě :-) (Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se!) Domů jsme přijeli o půl sedmé, a hned o půl deváté jsme jeli do Konice na koncert Škworu a Kreynu. Stihly jsme ještě ukázku brazilského bojového umění - Capoeiru, na což jsme zírali s otevřenou tlamičkou.
Poté nastoupili Škwoři. Začátek koncertu byl adrenalinový, protože i v Konici se najdou takoví kreténi, kteří se rozhodnou pomlátit se přímo v kotli. Tentokrát to odnesla Takmařenka, jejíž kalhoty jsou teď metalového rázu díky díře na koleně. Naštěstí to schytaly jen ty kalhoty, takže Takmařenka je v pořádku :-) Zbytek koncertu proběhl již v pohodě.
Po Škworech na scénu přišli Kreyni. Ti sice nemají svoje vlastní písničky, ale dokážou zahrát repertoár téměř všech českých kapel, Kabáty počínaje, Fleretem konče. Ten večer nám zahráli např. Burlaky, 1982, Laně jdou, Anděl perutí mách, Poletuju, Dotknu se ohně, Žily atd.atd.atd. Prostě pařba jako prase :-) Ve dvě hodiny ale museli Kreyni skončit, a my jsme o půl třetí vyrazili domů.
Ráno bylo krušné, protože nás bolí hodně za krkem z toho mlácení hlavou. Metalisté to prostě nemají lehké. Ale co naděláme :-)
Akce se nám velmi líbila. Příště zas ;-)
P.S. Fotky budou. Ale nevíme kdy, protože je Leňa ještě musí vydolovat z Jarušky, a poté ještě zmenšit. Ale nebojte se, budou určitě ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markis Markis | Web | 22. června 2008 v 20:00 | Reagovat

tak na ty fotky se těšim... :D

2 Lorraine Lorraine | Web | 23. června 2008 v 18:51 | Reagovat

To já se teda na fotky taky těším a Takmařích kalhot je mi líto :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama