Záblesky všedního života severských hvězd - díl 4.

13. července 2008 v 11:55 |  Výplody naší šílené fantazie
Teď se rozesmál i Vreth, ale když si uvědomil, že mu pivo polepilo jeho krásné hebké vlasy, zamračil se a zavolal na Tundru se Skrymerem: "Taky jste po mě mohli hodit něco jinýho! Teď to budu muset co nejdřív umejt a použít hodně kondicionéru."

"Ale zlato nesmutni, Alexi ti koupí zmrzku," pohladil ho láskyplně po zádech právě příchozí Kride. Doprovázel ho samozřejmě Alexi a oba se ještě olizovali po cukrové vatě. "Já? Proč já?!" rozzlobil se Alexi. "Ne, já mu koupím zmrzku!" přiběhl Skrymer. "Ne, já!" přidal se Petri. Vreth jenom koukal, jaký je o něj zájem. Když viděl, že se chlapi nedohodnou, rozhodl se: "Já si tu zmrzku koupím sám," a nechal je tam stát a smutně koukat. "Nebojte se, hned jsem zase u vás!" To jim zvedlo náladu.
Všichni se šli zase posadit ke stolu a zrovna přicházel Ville a zbytek Poisonblack. Došlo jim, že se ke stolu už nevejdou a sedli si k vedlejšímu. Sešla se nám zde taková veselá společnost, která se stávala ještě veselejší při následující konzumaci vodky a jiných alkoholických nápojů. S přibývajícími promilemi se Ville stával nadrženější a nadrženější, když v tom najednou vyskočil na stůl. "Co děláš, ty debile," zamumlal Marco, když mu v klíně přistály tři čtvrtky, ale tak moc mu to možná ani nevadilo, protože mu hlava zase spadla dozadu a on opět usnul zaslouženým spánkem po dni plném houpání. Ale zpět k Villemu.
Ten se rozhodl, že celou naši společnost pobaví svým pojednáním o varlatech, jak to dělával za časů Sentenced, ale sotva si sáhl do rozkroku, Vreth, Petri a Jukka zděšeně zároveň zvolali: "Proboha ne, Ville! Už jsme to slyšeli a viděli nejmíň tisíckrát!" Ville se zklamaně zarazil, chtěl seskočit ze stolu, ale ujela mu noha, takže na něm skončil zadkem, a v téže vteřině se stůl pomalu převrátil a skončil i s Villem na zemi. Chlapci propukli v smích, jediný Marco dál spal. "Hahaha, to je mi vážně švanda," chrochtal Ville, když se hrabal ze země. Moc mu to nešlo, takže se chytil spícího Marca a šplhal se po něm. Dokázal to. Konečně mohl zase volně stát. Tedy stát - kýval se ze strany na stranu a pohled měl upřený kamsi do dáli. Najednou ukázal směrem k jedné z maringotek. "Tam! Tam leží medvěd! Na něěěj!" Prudkým pohybem shodil Marca ze židle, kterou si vzal do ruky a chtěl jít bojovat s medvědem. Skrymer však vyděšeně vyskočil a křikl na celou partu: "Dyť je to Tundra! On nám zabije Tundru! Vrethe! To nesmíme dovolit!" Ale Vreth jen spokojeně seděl, točil si s vlásky a poznamenal: "Jen ať mu dá do těla. Pomstí tak aspoň moje krásné vlasy. Tak nadpřirozeně nádherné a zářící, s tolika..." "Dobře, dobře,"skočil mu Alexi do řeči. "To známe." Chtěl ještě něco dodat, ale v tom se ozval strašný řev.
Byl to Ville, kterého se snažil zastavit Skrymer tím, že mu skočil na záda. "Pozor! Mají tu i divoké tuleně! Jeden mi skočil na záda! Ale já mu dám!" Jediným pohybem strhnul vyděšeného Skrymera ze zad a chtěl do něj začít mlátit židlí, ale najednou se zastavil v půlce pohybu, zakymácel se a spadl na obličej. Ze zad mu trčela tenká šipka. Nastalo hluboké ticho. Ze tmy se však hned vynořila postava muže v klobouku. Jak přišel blíž, Petri, Jukka a Kristian poznali v tajemném muži Tuomase. "Tak mě tady máte! Před chvílí jsem se vrátil z dovolené v Jižní Americe," dodal, když uviděl nevěřícné pohledy ostatních. "Jen ho to uspalo. Za tři nebo čtyři hodiny se probudí čilý jako rybička," vysvětlil a pomohl Skrymerovi ze země. "Díky, Tuomasi. Máš to u mě. Seš fakt kámoš." Užaslý Vreth, sedící u stolu, zavolal na Tuomase: "Jsi fakt machr, vole!" "Já vím, vole," odpověděl mu Tuomas ještě inteligentněji. Alexi dosud zíral s otevřenými ústy. Během incidentu strachy div neskočil Vrethovi na klín, i přesto, že ho nemá rád, ale nakonec se statečně udržel. Všichni ostatní se dobře bavili.
Ale přesuňme se opět ke "hromadě" u maringotky. Skrymer stál nad spícím Tundrou a Villem a přemýšlel (!). "Co s nima?" zeptal se Tuomase. "Nevím... Zatím bych je nechal tady. Nejsou nikomu v cestě, takže by neměli vadit." "Jo..." tvářil se Skrymer ještě pořád zamyšleně. Pro efekt by se mu mohlo začít kouřit z hlavy, ale to je nereálné. "... souhlasím, necháme je zatím tady." Rozhodli se a zamířili ke skupině u stolu. Ta se začala opět oddávat alkoholovým radovánkám a Antti jim zrovna vyprávěl nějakou zábavnou historku ze zákulisí. Jenže Skrymer s Tuomasem neměli kam přisednout, zvláště když poslední kousek místa na lavičce obsadil Heikki, který se na pouti objevil z ničeho nic. Skrymer se na něj hloupě podíval: "Heikki? Kde ses tu vzal?" "Spadl jsem z nebe, a ty?" odpověděl Heikki. Tuomas na něj vykulil oči: "Cože?? Ale já jsem tě viděl přicházet normálně pěšky před dvěma minutama... nebo třema..." Petri vybouchl smíchy, chytil Tuomase za ruku a táhl ho na svůj klín. "Tuomasi, brouku, neřeš to a sedni si za náma." "Nešahej na mě, ty buzerante!" Všichni propukli v smích a Tuomas uraženě prohodil ke Skrymerovi: "Pojď, jdem na cukrovou vatu." Skrymer pokrčil rameny a následoval Tuomase.
"Občas mi přijde Tuomas divnej," zamračil se Petri."Nejdřív mi tady nadává do buzerantů, promiň mi to Alexi, ale pak si jde na zmrzku se Skrymerem..." Alexi si hlasitě odfrkl. "Co zase?" vyjel na něj Petri. "Já jen drahoušku nechápu, kde jsi přišel na to, že by mi mohlo vadit oslovení buzerant." Vreth, Heikki, Jukka a zbytek Poisonblack se začali hlasitě smát, jen Kride se snažil co nejvíc "vpít" do židle. "Máte něco proti?" vyjel na ně Alexi a prudce vstal, vrazil si ruce v bok a všechny sjížděl nevrlým pohledem. Opět nový výbuch smíchu. Alexi zrudl. "Víte co? Však já tady nemusím být!" odkopl židli a chtěl odejít, když v tom se zarazil a podíval se Kristiana: "Kride, půjdeš se mnou? Odjíždím domů...."Oslovený se nervozně ohlédl a Vreth po něm střelil pohledem. "Jestli odejdeš, Kristiánku, už nikdy ti nezahraju na koncertě písničku jenom pro tebe." "Ale to je vydírání!" vykřikl Alexi, zhroutil se na židli a začal plakat. "No tak, Alexi, seš přece velkej chlap..." začal ho hladit po vlasech Heikki. Petri jen významně zvedl obočí. Tolik něhy u Heikkiho ještě v životě neviděl. A to se znají už z dob, kdy se oba podělávali ještě do plenek. Alexi hlasitě potáhl. "Když já vás mám tak všechny rád... I Vretha!" a tomu se zadíval hluboce do očí. "Ty seš pako, Laiho," zakroutil hlavou Vreth, vytáhl z kapsy posmrkaný kapesník, utřel jím Aleximu slzy i odpad z nosu, který se mu dostal až na bradu, a přátelsky ho dloubl do ramene. "Všechno dobrý?" "Hihihi,"zasmál se Alexi. "Všechno dobrý!"
V tom se ozval příšerný výkřik od maringotky, kde ležel Ville a Tundra. Vzbudilo to dokonce i Marca. Všichni se hnali o překot na místo nepokojů, a uviděli přímo příšerný obraz: Ville ležel na Tundrovi, snažil se ho uškrtit, zatímco Tundra měl vyplazený jazyk, rozeplou košili a divoce mával rukama. "Ville! Nech ho! To je Tundra!" vykřikl Petri a snažil se ho sundat na zem. Ale Ville byl příliš silný, ohnal se rukou a zasáhl to mužské nejcitlivější místo. Petri zakvílel, ale Ville najednou přestal škrtit Tundru a podíval se na Petriho rozkrok. "Varlata?" Stoupl si (v mezích možností), chytl se za svůj vlastní rozkrok a začal: "To bylo jednou...." "Nééééééé!" ozvalo se sborově....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radynka Radynka | Web | 17. července 2008 v 11:03 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, co vymyslíte příště :D Z tohohle fakt nemůžu :D

2 Lorraine Lorraine | Web | 22. července 2008 v 19:06 | Reagovat

Divoký tuleně, já se poseru :D:D

opět čůrám :D:D "Tuomas na něj vykulil oči: "Cože?? Ale já jsem tě viděl přicházet normálně pěšky"

ne, já nemůžu, já umřu!!! Ville najednou přestal škrtit Tundru a podíval se na Petriho rozkrok. "Varlata?"´´ :D:D:D

Perfektní, vážně boží ;)

3 Markis Markis | Web | 25. července 2008 v 14:35 | Reagovat

"Jsi fakt machr, vole!" "Já vím, vole," odpověděl mu Tuomas ještě inteligentněji

dokonalý... ;-)

4 Talvikki Talvikki | E-mail | Web | 4. srpna 2008 v 15:50 | Reagovat

Ale Vreth jen spokojeně seděl, točil si s vlásky a poznamenal: "Jen ať mu dá do těla:D:D:D:D:D:D::DTuomas uraženě prohodil ke Skrymerovi: "Pojď, jdem na cukrovou vatu." :D:D:D:D::D:D:d ty vole vy jim dáváte:D:D:D::D:D:D a mě taky:D:D:D:D já jme uplně mrtvá:d

5 metal.child metal.child | 16. září 2008 v 16:43 | Reagovat

xDDDD hej ti kdyby to fakt cetli tak asi umrou! no proste bomba nejvetsi :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama